| BloodyAngel1900 a întrebat:

Imi vine sa urlu...sunt foarte suparata...ma simt singura in fine nu am ce face

Voi ce ati face daca ati fi asa?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Starile astea lasa niste urme urate pe chip si nu as vrea sa ma simt si mai rau de atat. Totul e in mintea mea si o sa treaca asa ca mai bine ma chinui cat mai putin. Ordine in lucruri, discutii cu prieteni, plimbari, muzica, lectura orice imi ia gandul de la blocajul ala urat din mintea mea. Deja parca m-am obisnuit cu starile astea doar ca ma simt cam obosit uneori straight face Recunosc si ca e unul din motivele pentru care mai scriu aici. O nevoie de comunicare si sa-mi mai iau gandul de la grijile mele (care teoretic ar trebui sa nu existe). Asta fac eu. Singuratatea e oricum o iluzie, e mai mult vorba de nemultumiri de sine si lipsa intimitatii.

3 răspunsuri:
| Lylia a răspuns:

Eu, cand sunt suparata, ascult muzica. Uite melodia asta s-ar putea sa te faca sa te simti mai bine: http://www.youtube.com/watch?v=XqxX_1EP5QM&feature=related. Dar daca nici asta nu te ajuta, asculta ceva rock, gen Roxette-Sleeping in my car, Listen to your heart(mai vechie), Bon Jovi. Eu asta fac cand sunt suparata, mi se consuma nervii, daca sunt prea suparata mai si plang, iar apoi ma inseninez si incep sa ma gandesc in alta parte, sa vorbesc pe mess, cu mama, cu fratemiu, de parca nimic nu mi s-ar fi intamplat. Daca ai vreo pasiune, poti sa te descarci si in felul acesta- facand ce iti place. Sper ca te-am ajutat.

| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand fii si u mai optimista si gandeste un pic mai pozitivhappyNu cred ca e nimeni singur/singura in adevaratul sens al cuvantului! Incerca sa fii putin mai sociabila(in caz de nu esti)Si ai sa vezi ca o sa fie totul okhappysucceshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,stiu,(o)un prieten(a)