| hanry a întrebat:

Imi ziceti si mie niste farse pe care leati facut sau care vreti sa le faceti? VA zi si eu una in lift ia o cutie frigorifica(sau cum so chema) si prinde o bucata de hgartie pe care sa scrie organe umane...

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Intr-o zi (din plictiseala) .de Paste, am luat niste vopsea rosie de la oua, m-am mazgalit tot.prin cap.pe tricou, am luat un cutit in mana m-am intins jos si o asteptam pe mama de la munca.Iti dai seama ca a venit. m-a vazut si a lesinat big grin.cand m-a vazut intins pe covor plin de ¨sange¨. M-am ridicat repede.am aruncat o cana de apa pe ea, si revenit.si bataia mea nu a luat-o nici dracu sad. Dar oricum nu iti recomand sa faci asa ceva.Se poate intampla si mai rau.si nu cred ca ti-ai dori asta.winking

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Ma pricep mai bine la provocari...laughingbig grin

| andreea89 a răspuns:

laughing)) ce zapacit e tare asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un prieten deal tau sau o prietena care e beata si doarme pe un pat si du-o afara in mijlocul starzii cu tot cu patura si o sa aiba o surpriza foarte mare cand o sa se trezeasca in sunetul unui clanxon big grin si daca vrei una mai radicala... pune-l sau puneo cu capul in jos la balcon cu vreo 4 masivi care sa o tina bine sa nu cadabig grin