| Mihai4492 a întrebat:

In 2019 am văzut un film super tare dar nu mai știu ce film sau serial este. Ma puteți ajuta dacă știți?
Deci : este un film cu niște liceeni și cu o fată rea extraterestra, totul începe de la niște liceeni care se droghează și fata aceea extraterestra este alergică la acel drog, iar ea se face că se droghează cu ei, ei cred ca au o mostra ceva și s-au dus cu ea la laborator și au aflat ca moare la un anumit drog și încep sa se drogheze toți ca sa vadă dacă e printre ei și încearcă sa descopere gazda, (cine e extraterestrul), filmul are ceva acțiune, știu ca toți fug parca cu un Mustang sau ceva la un laborator unde își bagă niște droguri in pixuri și o vânează și într-un final toți știu ca era fata aceea și la final filmul se încheie când se luptă cu un băiat intr-o sala de sport și știu ca scările se strâng și ea rămâne acolo parcă.
Am încercat să caut filmul și pe google /Netflix dar nu găsesc.
In 2019 mi-am făcut cont de Netflix și știu ca atunci a fost printre primele filme la care m-am uitat, dar acum nu îl mai găsesc

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna,poti cauta pe google folosind cuvinte cheie, in caz ca n-ai facut-o deja: aliens, highschool, drugs, revealing sau din astea si cred ca ai sanse sa gasesti filmul.