| nuamabsolutnicioidee a întrebat:

În 2021 ați mâncat vreodată gume Turbo, acele gume care îți dau și mașini? Dacă da, cam câte mașini aveți? Opțional, puteți spune și numele mașinilor primite =)

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Am avut cred 200 sau mai multe surprize de la turbo cand eram copil.
Acum am descoperit-o din intamplare si am circa 20 de surpize.

| NonZarek a răspuns:

In 2021 nu am mâncat gume turbo, nici nu știam ca se mai găsesc. Prin 2018 am cumpărat în total cam 25 de gume.

| gabicoo a răspuns (pentru NonZarek):

Gasesti în Auchan.