| Elliiieo3 a întrebat:

In Afi e obligatorie masca? Sunt deschise serviciile pentru luat masa in interiorul mall-ului? Cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
| Dia37Andreea a răspuns:

E obligatorie masca in spatii inchise si restaurantele din interior sunt inchise. Doar terasele sunt deschise

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se serveste nimic inauntru. Doar terasele sunt deschise.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In orice spatiu public din tara e obligatorie masca si nu e deschis niciun restaurant in interior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la prima, nu la a2a

| Michaeel a răspuns:

Este obligatoriu în orice spațiu închis... Mai ales într-un Mall unde este foarte aglomerat.