| anonim_4396 a întrebat:

In brosura cu licee la liceul mihai eminescu ( bucuresti) la filologie este o singura clasa si aceasta este intensiv franceza. vreau sa stiu daca se da examen de limba franceza pentru clasa de intensiv.va rog mult raspundeti-mi repede

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

NU! La clasele de intensiv, nu se da examen. Numai la cele bilingve se da.

| Petronela a răspuns:

Nu dai examen la intensiv dai doar la bilingv

| anonima10 a răspuns:

Bineinteles ca da Alyssa. Ei vor sa iti testeze competentele la limba franceza.Nu-ti face griji, o sa fie usor daca tu cunosti macar lucrurile elementare.Succes!