| ViseColorate_4467 a întrebat:

In ce consta "Relatii Internationale"? de fapt ce este aceasta:? este o facultate? o meserie? nu am nici o idee.si ce trebuie sa faci in aceasta meserie sau dupa ce vei absolvi facultatea? Se castiga bine?

2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Chiar ai vise...este o facultate dar este riscanta acum pentru. ca nu poti stii ce se va intimpla peste 4 sau5 ani dpdv. politic

| ViseColorate_4467 explică:

Oameni buni, nu am zis ca vreau sa dau la fac asta sau ce o fi ea, ci vreau doar sa stiu in ce consta! pentru ca nu am mai auzit de asa ceva si vreau sa stiu si eu ce este pentru cultura mea generala!