| cristiana0102 a întrebat:

In ce retea de telefon sunteti? Care credeti ca este cea mai buna pentru. ca eu sunt pe Vodafone si vreau sa ma mut pe alta retea! Dau o funda!

12 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Si eu sunt pe Vodafone si sunt multumita. Am avut abonament vreo 4-5 ani, dar acum sunt pe cartela.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Iti raspund daca imi dai doua funde. Ai gresit categoria.

| skrillex79 a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

De ce a gresit categoria? E la ''Conversatii''? thinking

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru skrillex79):

Era pe Trivia\Amuzante.

| BiancaBaby a răspuns:

Cosmote
da' vezi c-ai gresit categoria

| BananaSuparata a răspuns:

Si eu am Vodafone, nu iti face abonament pe Orange pentru ca sunt foarte neseriosi, se poarta frumos 2-3 luni si dupa aia incep sa nu mai iti trimita facturile, sa nu mai primesti minutele etc.

| Klews a răspuns:

Pe rds&rcs.
Ca poti sa vorbesti gratis in retea.
N-am pe cine sa sun, asa ca vorbesc cu maica-mea.

| Apache a răspuns (pentru Klews):

Poti mereu sa suni la operatori si sa faci conversatie cu persoane pe care nu le cunosti si care nu dau 2 bani pe tine.

http://static.fjcdn.com/pictures/Forever_96bc84_2525795.jpg

| Klews a răspuns (pentru Apache):

Nu merci. Am ce sa discut cu ea.

| Iяiηα a răspuns:

Eu zic sa renunti la mobil si sa-ti iei fixul in geantalaughing Glumesc. Orangeul e la putere! In primul rand, e cea mai frecventata retea, are oferte bune si telefoane ieftine.Merita sa te bagi pe Orangehappy

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

Orange. Poţi să-ţi activezi opţiunea Orange young.happy

| apreutesii a răspuns:

Orange! ii fain.winking