| scp3008 a întrebat:

In ce tipuri de magazine fizice, nu online pot gasi material de Plomba Dentara?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In nici un magazin!
Materialele stomatologice sunt produse si procurate de la companiile farmaceutice (produsele chimice si medicatia), sau de la companiile care fac utilaje medicale speciale.
Pentru procurarea lor ai nevoie de licenta de medic si compania pentru care lucrezi, ca sa faci comanda.

| Vântulalb a răspuns:

Nicaieri. Doar laboratoarele dentare si cabinetele stomatologice au asa ceva.