| ninaelenadobrev a întrebat:

In ce ziceti sa ma imbrac de hallowen in vampiroaica [una super tare] sau in vrajitoare[fara negi falsi ci una draguta]?

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Poate dai de unul mai slab de inima si te alegi cu o bataie, poate te alearga ciinii ca nu te mai cunosc.Pe la noi pina acum 4-5 ani nu era asa ceva pe scara larga poate sperii copii in cartier si in loc sa iei bomboane te alegi cu batatoare pe fund.ia si varianta asta in calcul ca e pacat 3-4 zile sa dormi numai cu fata in jos

| AndyAndrea a răspuns:

Poi eu cred ca ar trebui sa te imbraci in ce crezi tu ca iti sta mai bine.amandoua tinute sunt dragute. daca as fi in locul tau,m'as imbraca in vampiroaica,pentru ca vezi mai rar,si asa vei fi mai special si m'as machia foarte misto(fard negru,pudra ca sa a par mai palida, rimel, tus sau creion si ruj roshu sau alb)...