| DamiPapucii a întrebat:

Heyy, vineri o sa am o petrecere de hallowen nu stiu cu ce sa ma imbrac. Ceva mai special, complicat si sa nu fie greu si sa-mi ziceti cum sa-l fac.

Funda1

Răspuns Câştigător
| sMotionless a răspuns:

Pai ti-as sugera un costum de vrajitoare sau de vampir_La vrajitoare ai nevoie de mult material colorat pentru costum_iar la palarie ai nevoie de putin carton_faci o gaura in mijlocul cartonului si pui putina vata dupa peste pui material si il cosi cu cartonul iar daca vrei la capatul palariei poti sa pui un liliac sau ceva.ASTA E LA VRAJITOARE__La vampir e mult mai simplu ai nevoie de o rochita de preferat culori inchise cu o pereche de pantofi la fel culori inchise cu tocul nu foarte mare...sub rochita de preferat o pereche de strampi negri pe care sa ii freci sau sa ii tai in diferite locuri si la magazine se gasesc si colti de plastic:-J P.S iar la par poti sa-l tapezi cat mai tare si daca vrei poti sa iti faci diferite suvite colorate cu fixativ color.Mult noroc sper ca ti-a fost de ajutor sfatul meu.