| Anonim_9586 a întrebat:

In clasa a-VI-a mai e face literatura si gramatica?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din fericire pentru tine, da. Poate asa reusesti sa inveti ca "mai" sta dupa "se". Mai ai o sansa. Nu-i da cu piciorul!

| SweetCandy a răspuns:

Da se fac pana in clasa a 8a....in liceu decat literaturahappy

| AvalohAlyn a răspuns:

Mereu o sa faci literatura si gramatica la Lb.romana.CU cat avansezi intr-o clasa mai superioara cu atat se face gramatica si literatura mai grea, mai cunoscuta.Asa ca nu vei scapa niciodata de gramatica si literatura la scoala.Limba romana consta in asta, iar tu cred ca ai intrebat daca se va mai face Lb.romana la scoala, cam asa se intelege.Raspunsul este da.

| Casiana a răspuns:

Da,dar nu va fi f grea gramatica,si literatura va fi foarte placuta!Succes....Sa ai note bune!

| Casiana a răspuns:

Da, dar nu va fi f grea gramatica, si literatura va fi foarte placuta! Succes...Sa ai note bune!

| frida0purple a răspuns:

Da, eu am facut (acum trec a 7-a). Deci, succes!happy

| Moneyandfame a răspuns:

Hahahahhahahahahah

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Da happy din cls a9a vei face doar literatura :d

| ailin a răspuns:

Si cat o sa faci pana intri la liceulaughing deci noroc chiar ai nevoie mai ales in clasa 8

Răspuns utilizator avertizat