| yuhu a întrebat:

In liceul Benjamin Franklin la sportiv se intra doar cu probe sau trebuie` si medie? daca da, spunet`mi si cat. FUNDAA LA RASP CORECT!

p. S: lasa`ti si un id cei care vreti sa intrati anul` asta in Benjamin. sanatate! big grin

1 răspuns:
| SecretAgentLyla a răspuns:

Poi...la orice liceu la sportiv te-ai duce trebui medie mare si forta in brate si bineinteles viteza sau talent la un sport.Deobicei se poate intra la Franklin cu medi si mai micute...de exemplu in 2008 s-a intrat cu 8 si ceva.