| Zowe a întrebat:

Hey TPU!winking
Dupa cum am mai zis urmeaza sa vina ziua mea... E drept e in noiembrie dar eu efectiv nu mai am rabdare.hee hee
Vreau cateva idei de jocuri funny [ atentie! implinesc 14 ani deci nu vreau jocuri de bebelusi laughing ]... nu stiu exact. Vreau idei de CEVA care imi va face petrecerea de neuitat.
Ma gandeam ca atunci cand intra un invitat sa ii dau sa extraga dintr-un cosulet un cadou simbolic fara sa se uite. Dar nu am idee ce sa fie cadourile alea. Eventual ceva homemade pentru ca am destul de multi invitati si nu vreau sa cheltuiesc o avere pe cadouri pentru ei avnd in vedere ca e ziua MEA totusi laughing.

P. S.: Petrecerea va avea loc intr-un local, nu vor fi parinti sau asa ceva. big grin

FuUuUuNnNDitzzzzawinkingwinking pentru cel care imi va da cele mai tari idei de partyYy love struck

2 răspunsuri:
| emm_1010 a răspuns:

Ar fi interesant jocul cu sticluta, sa va strangeti in cerc si sa invartiti sticla si persoanele care cad sa se sarute ( nu sa se pupe, doar daca sunt fete sa se pupe pe obraz iar baietii sa se stanga de mana ). ce mi s-a parut interesant la o zi de nastere a fost sa se scrie pe biletele ( pup-o pe x p buze / gat / nas / mana /; fa-i o declaratie lui x; sa-i pui sa danseze, etc o sa-ti vina idei ) si bilete au fost puse in doua boluri ( un bol pentru fete altul pentru baieti ) si sa se joace de doua ori ( o data biletele sa fie scrise de tine si alte prietene si a doua oara sa pui niste baieti sa scrie ca sa vazi si ce vor ei de fapt )... dar si ideea ta e bunawinking

| BlueSummer a răspuns:

Salut! Cadourile ar putea fi figurine de la ou Kinder laughing in caz ca ai mai multe prin casa sau altceva. E buna ideea ta si ceva in genul asta ai putea incerca sa le dai sa extraga dintr-un cosulet biletele cu castigor sau necastigator ca doar unii sa aiba norocul de a castiga si astfel nu trebuie sa mai faci asa de multe cadouri...asta e parerea mea...si La Multi Ani pentru. noiembrie laughing

Mult succes