| Alexysa a întrebat:

In metin doi care este cel mai frumos si puternic caracter?

Răspuns Câştigător
| BlueHusky a răspuns:

Intre-un mmorpg nu exista "cel mai bun". Cel mai bun la ce? la farm de ceva? La PvP si acolo este imptriva anumitor clase. Daca ar fi un char "bun la toate" tot servarul ar fi plin de acel char. Daca intr-un joc predomina o classa nu insemna ca este si cea mai buna! Cel mai bine daca vrei sa joci un mmo gasesti un party cu care sa joci in mod constant si ii intrebi pe ei de ce class ar avea nevoie. Cat despre "frumos" asta tine de gust happy

6 răspunsuri:
| Alexysa explică:

Am decis ca samanca e un caracter frumos dar este si puternic la nivele mari dar multumesc de ajutor

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai.cred ca samanca(este si cea mai frumoasalaughing

| HubbleBlue a răspuns:

Cel mai puternic si frumos cred ca e razboinicul sau ninja mai mult cred ca ninja

| Mariusica369 a răspuns:

Pai din experienta mea Razboinicul ar fi cel mai frumos si puternic + ca o sa cresti ff repede cu el, are magii super tari si iti pica si iteme usor.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala de lv 41

| raul4585 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic samanii au buff si te ajuta.Dar dmg-ul...nu prea.Eu as merge pe ninja...