| KillMePlease a întrebat:

In momentul de fata ai vreun regret? Regreti ca n-ai facut ceva la timp/cum trebuia/cui trebui/etc?

15 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, am regrete. Cred că oricine are regrete deoarece sunt cele mai urâte sentimente şi nu poţi scăpa de ele.

| KillMePlease explică (pentru FemeiaPisică):

Da...Si multi nu recunosc...

| OldSoul a răspuns:

Regret e prea profund, deci nu regret nimic, dar daca ai fii spus "ai dori sa schimbi ceva in trecut" asi spune ca probabil asi fii ales un liceu mai bun... nimic altceva.

| KamaSutra a răspuns:

Nu regret nimichappy

| AirănMeidăn a răspuns:

da
cred

Răspuns utilizator avertizat
| drogh a răspuns:

Regret că nu i-am învelit casa profesoarei de istorie cu hârtie igienică când am avut ocazia. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh...am si eu regretele mele.

| GhostRider02 a răspuns:

Nu

| RazvanFlorea1993 a răspuns:

Regret că nu m-am dus la Medicină și m-am dus la Istorie.

| Pufosenia98 a răspuns:

Regret doar ca mi-am pierdut timpul cu oameni de la care nu am avut ce invata. in rest... totul e ok

| LittleA a răspuns:

Regret ca am fost o persoana timida cu prietena mea cea mai buna de cand eram mici. Uneori are impresia ca e cea mai tare si se cam supara pentru ca mai nou o cam evit.