| anonim_4396 a întrebat:

In regulamentul TPU scrie ca nu ai voie sa folosesti un limbaj vulgar,sunt de acord, dar daca x te injura sau te jigneste tu sa stai si sa induri jignirile lui pana cand un admin il baneaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ray pe tine te cam scoate usor lumea din sãrite. Poate asta e in defect de-al tau.
daca cineva te jigneste da-ti seama ca are legatura doar cu niste amãrâte de raspunsuri( nu cu propria persoana, chiar daca e un atac)pe un asemenea site- nu are rost sa-ti bati capu. Doamne feri.

29 răspunsuri:
| MadalinVoicu98 a răspuns:

Il chemi la Interval! laughing

| RAY a răspuns (pentru MadalinVoicu98):

Online laughing buna idee

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Il insulti si tu, dar folosesti cuvinte civilizate, sa vezi ce se oftica. Uita-te, de exemplu, la ultimul raspuns pe care l-am dat user-ului Iasomie23, chiar inainte sa imi dea ignore.

| RAY a răspuns (pentru minrest):

Tara asta devine tot mai tiganita pe zi ce trece omule, propun redenumirea tari in India de est

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma sincer ai dreptate, recunosc, de cand cu dieta asta banuiesc, incerc sa accept critici constructive gen cum ai scris tu acum, dar jigniri, arogante de astea

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Man, e periculos sa o denumim India de Est, caci o sa afle cei din Estul Indiei, si cei din Banglades, si o sa imigreze aici. Mai bine lasam numele asta, avem deja o reputatie, nu migreaza nimeni aici.

| RAY a răspuns (pentru minrest):

Buna asta laughing o sa se implineasca visul lui iasomie devine Romania vegetariana

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa le fac pe viitor?

| GirlOnline81 a răspuns:

Stii Ray, ca sa citez pe cineva... fascinant: Daca jignesti inapoi, esti mai bun/inteligent decat celalalt?

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Ai dreptate fata, dar si cand ma aprind se aprinde pamantul si vine apocalipsa, nici oceanele nu ma sting, stai sa vezi cum sunt in pat laughing

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Suna... promitator laughing.

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Sa stii ca te iert deci mai dezamagit

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Urmeaza sa ne imbratisam?
tongue

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Da,mai ales ca e noapte, bem un pahar de vin rosu, ne prindem bine laughing

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Adauga niste apa in amestec. Sa fie rece laughing.

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Esti deja fierbinte fata laughing

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

N-ai inteles...
Apa rece era pentru tine, zapacitule laughing.

P.S: ma stii pe mine ca beau alcool?

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Fata ce rea esti

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

De acord cu @Morbid
Dar dacă te simți prea...nu știu... jignit, îi scrii un mesaj și faci și tu la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îl bagi în seamă, Ray sau îi dai ignore dacă e prea insistent şi te tot bâzâie.Ce e aşa mare lucru?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am facut si asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi şi atunci?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este o rezolvare sa te lasi la toti tampiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Te crezi mai inteligent decât cel care te înjură dacă îl înjuri şi tu înapoi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sigur că da...

Iar mă iei la mişto? rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te oferi, imi face placere, e vorba ca nu te poti lasa calcat in picioare de toate gunoiele

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bine,Ray,cum spui tu.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta cu sabia nu taie capul care il lasa jos va facut colonia europei