| nekane a întrebat:

In Romania, Vodafone face duplicate pentru cartele sim? Mi-am pierdut cartela, nu este chip sa o gasesc si nu vreau sa renunt la numarul pe care il folosesc de ani de zile.Stie cineva... ceva?

Răspuns Câştigător
| sincer a răspuns:

Da se reemite o noua cartela doar trebuie sa mergi la un centru Vodafone si le zici problema, ei blocheaza cartela precedenta si emitealta cu acelasi nr si cu creditul care il mai aveai pe ea, doar ca ai pierdut toate numerele de telefon, nu stiu exact daca pentru aceasta se percepe o taxa sau e gratuit, la orange o data la 2 ani e gratuita schimbarea.

1 răspuns:
| gabriela a răspuns:

Mergi la magazi Vodafone si primesti alta cartela, carte de identitate si ultima factura. sa fie la tine!