lolita
| lolita a întrebat:

In sfarsit s-a terminat publiciatatea, reincepe filmul... dupa 15 minute iarasi 20 de publicitate, dupa doar 5 minute din film si... sfarsit. Nu stiu cum am putut sta sa urmaresc pana la sfarsit. Incepe emisiunea mea preferata, dupa 5 minute iarasi publicitate. Arunc telecomada si ma mut la calculator. Nu vi se intampla sa nu urmariti un film doar pentru ca are prea multa publicitate? Sau sa adormiti in timpul publicitatii?

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Chiar acum mi s-a întâmplat, de atâta reclamă uitasem la ce film mă uit!

| Pho3nix a răspuns:

Da, asa e.
N-am mai vazut demult un film la TV. Decat sa ma enervez degeaba mai bine o las balta.
Mai bine imi fac un cinema la mine in camera, ma uit pe calculator si ''Voila''... enjoy the movie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi place sa ma uit la filmele pe care le dau astia la tv.
Eu le copii de pe nettongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi Lolita? De aia vizionez eu filmele pe calculator, fac pauze doar daca-mi vine sa fac pipi blushing, altfel nu ma intrerupe nimeni laughing