| Parakeets a întrebat:

În tren există Wi-Fi? happy

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde de tren. Geez, ce intrebari...

| Parakeets explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu mai râdeți de mine, domnule Gabi laughing)
Totuși nu e logic o dată ce adresez întrebarea, că nu am de unde să știu? happy
De aceea și întrebarea. Chiar dacă vă surprinde. E abia a 5 sau a 7 oară când merg cu trenul. laughing)
Deci nu aveam de unde să știu dacă există și Wi-Fi. Voiam să mai țin de date. Dar aia e. Oricum stau pe date. laughing)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Parakeets):

Pai depinde de tren, ca in cam orice situatie. Te urci in tren, scanezi dupa retea, si vezi de ai noroc au ba.

| Parakeets explică (pentru GabiDumitrescu):

"Scanez după rețea"?
La ce vă referiți?
Explicați, vă rog. happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Parakeets):

Te duci in WiFi la telefon si vezi ce retele ai disponibile...

| ReddY25 a răspuns:

Of course

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este eu am călătorii cu tren mai bine de 3 ori CFR Bacău Constanța

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Ceri parola și îți dă!

| Parakeets explică (pentru anonim_4396):

Păi de unde cer parolă?
Nu e free?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parakeets ai mâncat boss toate. Ruladele laughing))

(Glumes in limita bunul simț nu fac glume proste mam simți nevoie să-ți spun asta ca să nu înțelegi greșit)

| Parakeets explică (pentru anonim_4396):

Mister Onur face glume laughing) nice laughing)
Azi chiar am un vibe fain. So!
Țin la glume. laughing)
Nu știu de ce, dar indienii ăștia, colegii mei de vagon, m-au binedispus. happy
Viva India! laughing)

Ruladele din păcate nu m-am atins de ele. laughing) Una am lăsat-o acasă pentru ai mei și una am luat-o la BM pentru mine și PufulețiGratis. Asta așa în cazul în care vă întrebați pe aici, pe unde umblu eu de nebună, înainte de Anul Nou. Mă duc să mă distrez cu miss Pufuleți a mea. I-am pregătit și cadoul și rulada. happy
Dar da, azi nu am mâncat nimic și deja am dat pe gât o Cola, un Fanta și vreo 3 sandwich-uri, că muream de foame. Apoi am murit de cald. De la indienii ăia focoși. laughing)
Sper că nu mă pune să cenzurez ceva ăștia de pe TPU laughing) că încă simt acel vibe și acea endorfină ce-mi străbate, inima, venele și capul și ceva mai jos de abdomen. laughing)
Parcă și gândurile mi-au luat-o razna, de când i-am văzut pe acei indieni. Numai la ei îmi stă gândul acum. laughing)
Dar s-au evaporat. Why?! sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Parakeets):

Dumneavoastră știți cel mai bine Doamnă Parakeets. Aveți grija de sănătatea Dumneavoastră.