| Roxanaaaaaa a întrebat:

Incerc de 2 zile sa imi fac un id, si imi zice la sfarsit, la parola "Cannot include your name, ID, or the word "password"" stiu ce inseamna. dar ce are? am incercat toate cuvintele posibile.

1 răspuns:
| ov1d1u a răspuns:

Problema e la setarea parolei. Nu poţi să setezi o parolă care conţine numele, ID-ul sau cuvântul "password". Dacă problema persistă şi după setarea unei parole care să nu intre în conflict cu aceste limitări, ai putea încerca să îţi faci ID-ul de pe un alt browser sau un alt calculator.