| Jameson a întrebat:

Increderea odata pierduta se mai castiga? Vreau sa aflu cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| deyu99 a răspuns:

Depinde de persoana de firea acesteia.Stii cum se spune:Increderea-iti trebuie o viata sa o capeti si doar o secunde sa o pierzi. Tare greu dar dupa parerea mea se poate cu mult efort de exemplu:in primul rand insista sa vb. si fii sincer apoi explica-i motivele pentru care ai gresit.cel mai bine e sa purtati o discutie cat de poate de sincera, sa iti recunosti greselile, sa ti le asumi si sa nu le mai repeti. Succes. sper sa te ajutebig grin

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Greu sau deloc.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu stii ca increderea este lucru cel mai greu de obtinut si cel mai usor de pierdut? odata ce unul pierde increderea in cineva sau in ceva are tendinta sa se indoiasca mereu de acea persoana sau de acel lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu increderea se ofera.