| AnoNiM61999 a întrebat:

Informații legate de liceul sportiv? Și de ce majoritatea rad de el? Este chiar asa de rău?

1 răspuns:
| Xelon a răspuns:

Eu am terminat liceul sportiv si iti spun ca daca esti slab de inger nu ai ce cauta acolo, iti spun ce am patit eu, am eram un baiat bun dar faptul ca toti ceilalti faceau numai prostii m-a impins si pe mine de la spate sa fac lucruri pe care in mod normal nu le-as fi facut niciodata, nu iti recomand acest liceu daca vrei un liceu mai lejer sunt si altele dar in nici un caz nu merge la liceul asta.