| Ralux a întrebat:

Ingerash, tu vrei un iubit care sa fie cam asa cu tine, nu?:D bucura-te, eu nu fac farse ca altii:Po sa il gasesti tu;;)
http://3.bp.blogspot.com/......e-kiss.png

Răspuns Câştigător
| cioco1tweety a răspuns:

Da.exact.mersi frumos. e superb. daca ar fi si real.ehe.lasa mai.ca il gasesc eukiss happy.

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Stelutsmouv dar pe privat nu se putea? Sau doriti si voi sa fiti bagati in seama? Crezi ca e cool s-o postezi aici? Eu zic ca-i teribil.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eee asa mai merge happyAsta da baiat big grin Pacat ca nu e adevarat sad

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Nici gand de asa ceva Lia big grin

| lia a răspuns:

Mai copii, mai, voi va uitati la desene porno? rolling on the floor

| Lary a răspuns:

Sunt de acord cu mumoasahappy