| Octavian199 a întrebat:

Inima se opreste vreodata? Asta fara sa mori

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Când strănuţi, toate funcţiile corpului se opresc, chiar şi inima.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca i-ai reda bataile cu incetinitorul, ai observa in ciclurile bateilor ca exista pauze, si sunt destul de serioase. Si asta pentru ca si inima trebuie sa se odihneasca. Insa o face atit de repede, incit nu se realizeaza ca o face.

| Plato a răspuns:

Ia o pauza foarte scurtă intre ciclurile pe care le realizeaza.

| WaterDrop a răspuns:

De fiecare data cand vad o persoana extrem de atractiva. Ajung sa`mi trag cativa pumni in piept.

| oglindasultanului a răspuns:

Cand incetezi sa-ti mai concentrezi atentia asupra batailor.

| BadAngel3 a răspuns:

Doar atunci cand stranutam.