| ShiroNeko a întrebat:

Intelege cineva ce scrie aici? Ca evident, engleza nu e ( -3-)
http://imgur.com/hfuWVbr

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu e nici germana, e poloneza toata ziua laughing recunosc acel dialect, nu am putut niciodata sa il sufar, mai repede prefer franceza care nici nu vreau sa aud de ea.Pot spune sincer ca nici germana nu e laughingImi e familiara scrierea'n germana.

| T0T a răspuns:

E ceva inrudit cu germana. Probabil olandeza.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sigur unele litere sunt puse in locul altora sau este scris invers. De exemplu, in loc de g este y (cred).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e o combinatie de litere.Nu stiu.

| JokerDeaD a răspuns:

De ce nu incerci sa scrii pe "Google traducere" poate isi da el seama ce fel de limba e big grin

| ShiroNeko explică (pentru JokerDeaD):

Am incercat. that sh.t doesn't work.

| JokerDeaD a răspuns (pentru ShiroNeko):

Oh... life goes on. happy