| Sabiina a întrebat:

Inteligenta sau bani?

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

- Dacă ar fi să fac un clasament între: Inteligenţă, bani şi alta adăugată de mine, sănătatea... Prima ar fi: Sănătatea. Dacă nu eşti sănătos, poţi să fi printre geniile lumii, degeaba. Dacă ai bani, la fel. Nu te pot ajuta tot timpul. Dar ca să îţi răspund corect, aşa cum vrei, ar fi inteligenţa. Dacă nu eşti inteligent, poţi să ai banii banilor, că îi pierzi aiurea...

11 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

@Soby, eu am cam ales 'Sănătate'. big grin

| User a răspuns:

@Dennys - zau? Si-atunci eu de ce nu mai am niciun venit din primavara? (fiind un mandru posesor al unui IQ de... mult, mult IQ)

| Dean1996 a răspuns:

Inteligenta!
Banii se duc la un moment dat, inteligenta e pe viata.

| Dennys1521 a răspuns:

Daca esti inteligent ai si bani

| BigV a răspuns:

Este o intrebare foarte stupida! Oamenii inteligenti fac bani, oamenii prosti(care desigur se pretind a fi inteligenti) nu fac bani! Ar fi fost mai normal sa pui o intrebare de genul inteligent si cu bani sau prost si fara!

| sunshine_4741 a răspuns:

Eu aleg inteligenta happy

| Bubbleee a răspuns:

Inteligenta big grin

| soby47 a răspuns:

Mie imi place ca toata lumea alege inteligenta laughing))))))))

| nicole94 a răspuns:

Inteligenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu inteligenta poti face bani...happy

| ancaa97 a răspuns:

Dupa logica ai alege inteligenta...dar si fara bani...Cel mai bine e cu putin din toate happy. funda?:d