| Joker3134 a întrebat:

Intr o fabrica ce locuri de munca sunt mai ușoare? La logistică și altceva?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Portar, femeie/bărbat de serviciu.

Te tentează așa ceva?

| siriusblack98 a răspuns:

Operator date să zicem. Măcar stai la birou în principiu.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru Joker3134):

Nu programator. Este suficient să ai niște cunoștințe de bază și atât. Introduci date în programele pe care le folosește compania, gestionezi nereguli care apar, stocuri etc.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru Joker3134):

Nu îți trebuie nici un fel de facultate, wtf... Îți trebuie doar să ai niște cunoștințe de bază pe calculator. Să știi să-l deschizi și să scrii un mail. Dacă știi atâta lucru o să te descurci și să introduci niște cifre într-un program.

| PainTech a răspuns (pentru Joker3134):

"Programator" in Word, Excel si Gmail.
Nu iti trebuie facultate, trebuie sa stii sa folosesti un computer.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru Joker3134):

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru Joker3134):

Eu din câte țin minte am mai discutat odată treaba asta. Deși acum că întrebi, nu mai sunt sigur că am discutat cu tine. "Mă eu cred că dau la poliție că acolo nu ai restricții de militar" tot cu "da să trăiți" stai și în poliție până te pensionezi. Dar tu nu erai la nu știu ce facultate din care ieșeai ceva inginer? Chiar atât de nehotărât ești de vrei să te faci polișist acum? Mâine întrebi de altă meserie.