| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o oarecare măsură, pozele de profil reprezintă ceva din personalitatea noastră, fie pozele de aici, rețele sociale sau WhatsApp.

Să zicem că aveți o cunoștință mai introvertita, misterioasa care are la WhatsApp o poza cu o vulpe roșcată.
O are de multa vreme și nu o schimba.

Ce va spune aceasta imagine despre personalitatea ei?

Răspuns Câştigător
| MeisterSchnitzel a răspuns:

"o cunoștință"... Ăhem! Okay...
Cred că pozele reprezintă într-adevăr o bucățică mică din personalitatea ta, dar să ne pui să descriem o persoană pe baza pozei sale de profil de pe WhatsApp e ca și cum ne-ai da firmituri dintr-o prăjitură și apoi ne-ai pune s-o descriem.
Uite, să ne facem altceva! Pe baza pozei mele de profil, încearcă să-mi faci un profil psihologic. Sunt tare curios cât de bine-ți iese!

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Că îi place imaginea.Și eu pun imagini random, cu animale, peisaje, citate, orice.

| Nirvanaaa a răspuns:

Poate vulpea e animalul ei favorit.

| blackann a răspuns:

Ca ii plac vulpile

| Ilovedinero a răspuns:

Da, pozele chiar reprezinta o parte din personalitatea ta, si eu pe Instagram am poze doar cu cagule, bandane si cum stam in brigada.Asta reprezinta ceva din personalitatea mea.Ca despre vulpea roscata mi se para ca in primul rand culoarea, scoate in evidenta o persoana nebuna in sensul bun, o persoana care se adapteaza usor si care este foarte socilabila.Ca despre vulpe ca anima poate sa insemne ca nu spune mereu ceea ce gamdeste si ca isi poate controla foarte bine emotiile.Asta am invatat eu la un club de psihologie acum vreo 2 ani.

| Celdrept a răspuns:

Că îi place acea imagine.

| EestiSodalane a răspuns:

Că e basic