| anonim_4396 a întrebat:

Intreabare pentru fete : ce parere aveti de mine dupa poza? happy

Răspuns Câştigător
| lory81 a răspuns:

Arati ok, mai multa incredere in tinehappy, ceea ce ai in cap e mai important decat aspectul fizicwinking

17 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

''Dragutule'', pe tine te poate minţi oricine pentru o fundă. Dar cum eu nu vânez funde o să-ţi clar că nu-mi plăci... nu eşti deloc drăguţ... eşti prea bătrân;-s. Pa.

| mona a răspuns:

Sexi

| forever4you a răspuns:

Mai bine tac.

| mistikk a răspuns:

Deci care `i intrebarea?

| PinkPanther a răspuns:

Daca ai pune si o poza mai mare sau ne-ai da un lick catre o poza mare ne-am putea spune pararea, din poza asta mica nu se intelege nimic

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Uimeste-ma!(cand pui o poza mai mare)

| Dildau a răspuns:

Esti un cocalar infect...

| Raluu_5695 a răspuns:

Batran pentru mine happy

Răspuns utilizator avertizat
| мєχιι a răspuns:

Arăti ca un piţiponc.

| stefanioneci123 a răspuns:

Sa mor aici de nu e cocalar in toata regula du-te ba al doctor distrusu dracu infect

| Laura001_4484 a răspuns:

Destul de dragut. Funda?

| selena_6765 a răspuns:

Urat

| lorii_8948 a răspuns:

Dar tu n´ai oglinda acasa laughing? sau ce

| ver7igoz a răspuns:

Uite ca pun si un link ( chiar daca nu ma gandeam la ideea asta :) )... http://www.facebook.com/profile.php?id=100000550016414

| TinaRoz a răspuns:

Arati ---cum sa spun ---criminal ma :p