| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare întrebătoare. Voi puteți simți vibe-ul fiecărui user prin prisma întrebărilor și răspunsurilor sale? Gen, puteți intui cam ce fel de persoana e în real și ce preocupări are?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai nenea 'suntNEserios" mai am vreo 10 ani pana la pensie, daca te intereseaza atat de tare situatia mea profesionala si inca muncesc, doar ca am propria-mi firma si eu doar supraveghez muncitorii, de aia am timp cat vreau, sa stau pe TPU sau oriunde vreau eu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe unii da. Spre exemplu Violeta cred că e o pensionară cu multe pisici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu-mi irosesc telepatia decât dacă am vreun crush pe aici.
Dar nu poți "citi" decât persoanele care scriu foarte mult pe site.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă e vizibil, adică pune multe întrebări și da multe răspunsuri cred ca pot intui cam ce fel de persoana este, la modul general ca și profil psihologic sa zicem

| LordCristobal a răspuns:

Interesanta intrebare.
Sincer nu cred ca e usor de ghicit un user de pe TPU.Sa zicem ca doar 30 la suta poti cunoaste cum e caracterul unui user de pe TPU.Pentru ca una e realitatea si alta e lumea de pe TPU.
De exemplu poate sa exista un user care pune intrebari copilaresti si tampite dar in realitate sa fie cu totul alt om.
Pe baza raspunsurilor pe care le dau unii poti ghici ce pasiune are fiecare utilizator de pe TPU dar nu poti sa stij ce preocupări au in viata reala.
Apropo, eu ce vibe transmit pe TPU?laughing)