| StewartCassie a întrebat:

Intrebare pentru baieti. De ce dati palme peste fund fetelor? Nu inteleg, simtit voi nevoia, sau ce? lol

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Salut, eu personal nu fac asa ceva, nu am facut, si nici nu voi face, deoarece mi se pare de prost gust sipentru cei inapoiati la minte, daca atata-i duc capul atata fac, eu perosnal nu am facut asa ceva deoarece sunt gesturi de cocalari, prost, inapoiat minatal(sa nu folosesc alta expresie), etc.Aceasta este strict parerea mea, si trateaz-o ca atare.Succes!

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Vor să pună şi ei mâna pe o fesă şi nu-s în stare decât aşa, cu japca.

| Xtadelo a răspuns:

Simt nevoia sa arate cat ii duce capul...