| lorant101010 a întrebat:

Uite fete sau baieti explicati-mi eu nu inteleg de ce baietii le dau palme la fund fetelor ce experienta traiesc eu am dat 2 palmi la fund la niste fete cu forme frumoase si nu stiu n-am simtit nici o senzatie wa ce super e sau asa ceva alti imi zic ca asta simt jur ca nu stiu

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Pai cum altfel s-ar mai da ei cocosi, cum ar parea mai tantos? Sigur. doar daca fac acest gest stupid.

9 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Cred ca le mai gadila un pic orgoliul masculin.

| ßέßέ a răspuns:

Se baga si ei in seama mai ales la fetele de care le place. sunt jocuri copilaresti, prin care incearca sa atraga atentia asupra lor.

| ßέßέ a răspuns:

@lorant101010. pai la mine nu prea tine ca ma enervez foarte usor, da decat sa imi dea o palma la fund mai bine intra in discutie cu mine si apoi vedem noi mai departewinking

| Roxy a răspuns:

Uni.adica mare majoritate dau palmi peste fund doar ca sa vada lumea din jur cat sunt ei de tari...

| validana a răspuns:

laughinglaughing. Asta se numeste prostie sau lipsa de ocupatie. Ei cred ca daca fac aceste gesturi sunt importanti si impresioneaza fetele.Parerea mea!

| ZeroBarat1 a răspuns:

Pai nu simti ca esti fata, dar la noi baietii, ii altfel, asa ne place la noi, sa va mai strangem, sa mai tipati laughing si noua ne place ca strigati laughing

| AngelBaBy a răspuns:

Chiar nu stiu:l
Eu sunt fata si din clasa 1 m'i se intampla in fiecare zi... uneori in ora:lnu stiu nici eu ce vad ei...

| lorant101010 explică:

Si dupa aia daca iti trage o paleta dinaia fata esti distrus a da si Calin.Alex nu-s fata ci baiat sa mai strige

| lorant101010 explică:

Si la tine- Sрuηє’мi яocs tine faza cu palma sau cat la suta tine faza