| CatMeadow a întrebat:

Intrebare pentru baietihappy si salut! laughing. imm vi se pare enervant cand o fata se joaca cu parul vostru? adica noh va ciufuleste. nu exagerat. deoarece pe toti baietii pe care i-am,, ciufulit,, mi-o zis sa termin lol. ca nu le place ca le ating parullaughing. amu noh! m-am suparat sad im grrr

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Crede-mă că știu cum e!

| CatMeadow explică:

Am zis nu exagerat! m-am suparat din nou! lol

| MiK3L a răspuns:

Intr-un fel da e nasol sa te ciufuleasca cineva si asa brusc sa sara si sa te ciufuleasca tu cum te-ai simti? pune-te in pielea lor probabil ca ai numai pletosi in clasa ca pe unul tuns scurt nu aveai cum sa-l ciufulesti. Se ciufulesca si pe tine asa sa vezi ce naspa e.