| deia_9483 a întrebat:

Intrebare pentru baieti... v-ati simtit vreodata hartuiti de vreo fata? Ce inseamna pentru voi "fata prea insistenta sau obsedata" multumesc!

2 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Sunt baiat dar sunt de parerea ca o fata trebuie sa fi la locul ei, mandra, sa nu dea cartile pe fata ca nu o sa-i placa nici unui baiat educat, ci doar la nemernici care doar au sa profite de ea!
E minunat cand fata tine la tine, cand simti ca te iubeste dar nu e necesar sa fie insistenta ca eu sa simt asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O colega de servici. M-am impacat bine cu ea in baza spiritului colegal dar ea a facut greseala sa creada altceva.Ma injura ca la usa cortului pentru ca nu-mi placea si bateam in retragere. Urit de tot si-mi venea sa rid dar nu vroiam sa ma vada.Era de toata comedia.Nu era obsedata.Era mai mult ca se simtea ranita, dar repet ca nu mi-a trecut niciodata prin cap sa fie altceva decit o relatie dintre colegi.