| vampiressa a întrebat:

INtrebare pentru baieti:voi ati sta cu o fata grasuta?winking

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da! Da-mi numarul tau de telefon si punem de-o lipeala.

| lovenotsex a răspuns:

Depinde de cat de grasuta... Dar de ce nu, daca este intelegere si iubire se poate, sincer.

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Sunt fata, dar cred ca pot raspunde si eu.Pai cam acum un an, am fost si eu grasuta, si tot am avut iubit, daca te intelegi cu aceea persoana uiti de acele mici detalii fizice...:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasuta cu forme... da!
Grasuta deformata, cum sint multe din ziua de azi, NU! Din pacate marea majoritate sint deformate, disproportionate pina la hidosenie, creeaza disconfort optic. Cind mai incep apoi sa se si " gateasca " sa para sexy ...ciume.
Nu inteleg motivul pentru care sint asa din copilarie, dar posibil sa fie de vina lipsa sportului ( pe vremuri obligatoriu ) si alimentatia proasta. Stiu ca acest comentariu va deranja dar acesta este adevarul.
In ziua de azi femeile de 35-40 de ani, arata mai bine si mai apetisante decit " pustoaicele " ( adolf )