| lorycool a întrebat:

Intrebare pentru cei din Piatra-Neamt:Ce liceu imi recomandati dintre Calistrat Hogas sau Petru Rares? De ce?

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

As zice sa mergi la Hogas si eu sunt din piatra neamt.am un veriosor acolo care e in clasa a9a.si din cate am auzit la Hogas e mai simplu.la rares nici nu iti da voie sa iesi din curte sa mergi la magazin.si eu o sa merg tot la Hogas. poate ne intalnim daca imi dai adresa ta de mess si mai tinem legatura.:*:*tonguetongue

| alessia a răspuns:

Eu sunt in clasa a 8a.

| lorycool explică:

Sigur! happy dar in ce clasa esti acum?