| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine va ramane naruto in shippuden dar sasuke? dau funda pentru raspunsul adevarat:*

9 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Poi nu stie nimeni ink happy dabea la episodul 245 in romana am ajns

| Senoritha a răspuns (pentru Nelutsa):

Pai eu sunt aproape de 300 si de aia intrebam ca mai trebuie sa vadhappy

| Nelutsa a răspuns:

Pe ce site le vezi?

| Senoritha a răspuns (pentru Nelutsa):

Secretdevil.peste o saptamana le baga pe toatehappy

| Nelutsa a răspuns:

Nu fi mha laughing
e in engleza sau in romana?

| Senoritha a răspuns (pentru Nelutsa):

Romana normal:p.nu pot ca mi l-a dat un baiat si mi-a zis sa nu il mai dau la nimeni.sorry!

| Nelutsa a răspuns:

Pai eu ma uit pe animekage.dar au ajuns la 245 nu stiu daca mai exista vreunu dar schiar imi plac plz spunel daca nu vrei sa zici la toata lumea zi-mi pe id : b.nel11

| Senoritha a răspuns (pentru Nelutsa):

Nu pot imi pare rau dar am promis!

| MasterBoY1234 a răspuns:

Frate iti zic eu clar ca in episoadele in care se termina shippudenu se va intampla asa sau asa :
1. Sasuke si Naruto se impaca iar Sasuke se intoarce inapoi in sat
2.Se bat unul cu altu pana la moarte si ajung din nou la mai multe situatii :
- ori moare unul din ei iar celalt se intoarce in sat
-ori mor amundoi
- ori nu moare nici unul si nu se va termina shippudenu
Merg mai mult pe varianta ca se vor lupta dar e posibil sa se si impace big grin
P.S.:Sper ca ti-am fost de ajutor love struck happy big grin te rog frumos sa imi dai fundita. happy