| paramore a întrebat:

Intrebare pentru fete:daca aveti prieten mai flirtati si cu alti baieti p mess sau in general vorbiti si cu baieti necunoscuti? daca da, ce parere are iubitulhee hee

Răspuns Câştigător
| Mirela a răspuns:

De filtrat nu big grin

Dar de vorbit de ce nu, el nu suporta faptul ca am un prieten f bun baiat laughing si e cam gelos pe el.de 6 luni ma chinui cu el sa. l "dresez" sa accepte ca vorbesc cu prietenul meu cel mai bun, dar nici o sansa laughing Oricum chiar da e sau nu de acord cu prietenul meu cel mai bun. n.am ce. i face happy

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dar care e atât de proastă încât să îi zică prietenului?laughing

| Ea12345 a răspuns:

Atata timp cat nu se ajunge la intalniri sau in alte locuri...Asta nu inseamna c ape mess poti conversa cu oricine, atingand subiecte fierbinti.Pt aceste persoane, la mine exista ignorebig grin

| paramore explică:

In caz ca nu stiai se foloseste termenul asta in contextul d mai sus...

| paramore explică:

Pentru alexandra, pn la urma te-ai convins cum se scrie?

| mikaela25 a răspuns:

Ehhheeee...nici nu ii pasa, imi trimit sms-uri cu un baiat chiar si la 3 dimineaza. dar daca nu ii pasa ce sa zica, doarme,:d dar depinde de baiat, depinde cat de gelos e

| Mirela a răspuns:

Scz.

De "flirtat" *nu :d[o mica eroare]

Si Bent0108 a avut dreptate big grin

| Mirela a răspuns:

Flirtat **** scuze

| Mirela a răspuns:

Flirtat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data ai zis prieten, de unde pana unde iubit? Nu filtrez pe net. In general, n-am de ce. Nu ma deranjeza asa zisele filtrari, dar daca pe el il deranjeaza, imi poate zice si voi incerca sa le diminuez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze pentru deranj, da' ce naiba aveti toate cu "filtratul"? rolling on the floor A filtra inseamna a separa ceva, a opri doar ce iti trebuie, convine, place etc. Auzi la ele, cica nu filtreaza cu baietii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un blog unde ai ce vedea...