| 2OchiAlbastri a întrebat:

Intrebare pentru fete: De ce va plac asa mult turcii? happy
Eu sunt roman-turc big grin.

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Pe mine nu ma prea intereseaza din ce tara provin baieti atata timp cat sunt de treaba si draguti happy
bineinteles ca daca esti din alta tara este un bonus pentru ca mi se pare foarte interesant

6 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Vai da'ce modest esti tu!laughing
Ehh...pe.mine nu ma intereseaza nationalitea, conteaza sa se poarte frumos cu fetele si sa fie dragut love struck

| 2OchiAlbastri explică (pentru gingergirl1):

Ma bucur sa ''aud'' asta :*

| Annyya a răspuns:

Sincer, nu fac parte din acele fete de care zici tu. Nu ma intereseaza daca e turc sau rus, pentru mine tot aia e laughing,
nationalitatea nu mi se pare asa de importanta. Desigur, imi plac romanii, dar asta nu inseamna ca nu sunt baieti draguti peste tot. Si prin draguti, nu ma refer numai la aspect, ma refer la personalitatea lor, la felul in care stiu sa trateze o fata, sa o iubeasca etc. big grin