| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Sunteti atrase mai mult de baietii "rai" care stiu mereu ce vor si sunt hotarati?

6 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

Nu cred in baieti rai cu exceptia a nu stiu, infractorilor violenti, si nici aici nu se plaica la toti (unii criminali in serie aratau a tocilarul de peste drum). In rest exista tipi care cocosesc vorbind vulgar fara sa fie nevoie, colectionand fete naive de 14-15 ani, plimbandu-se ostentativ cu motoare si masini pentru a-si mari colectia si care aleg conflicte minore si stupide pentru a o face pe durii; de fapt tipii astia cu ochelari de soare in casa si tatuaj mare pe umar ortografiat gresit pe engleza (nu ca am ceva cu tatuajele, dar am ceva cu cele penibile) isi ascund temerile si frustrarile prin astfel de manifestari. Si unora le merge.
Daca unii au avut o viata grea care i-a determinat sa mai aleaga si cai paralele, ei nu sunt ostentativi si nu i-as baga in aceeasi oala. Da, un barabat hotarat care stie ce vrea va fi mereu pe placul meu, mai ales ca eu nu am nici cea mai vaga idee in ceea ce priveste ce vreau, dar asta nu inseamna ca e ma va da gata vreun mocofan descris mai sus.
Adica un student la poli care invata de rupe, creeaza un program revolutionar si vrea sa lucreze la Microsoft sa zicem, e un baiat "rau"?
Baietii rai, cool, lucrati si mereu cu o replica bine plasata la indemana exista numai in filme.

| Petronela a răspuns:

Nu

| lavi54 a răspuns:

nu toti baietii sunt rai dar da si in alelasi timp nu

| Andrada27 a răspuns:

Eu iti raspund sincer ca nu. Mie cel putin, imi place un baiat linistit, cuminte care sa stiu ca este numai al meu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In geneal acest tip de baieti sunt cam prefacuti parerea mea

| CrazyDesign a răspuns:

Da de ce trebuie sa fie neaparat un "baiat rau" ca sa fie hotarat si sa stie ce vrea? Eu nu sunt deloc "baiat rau" si sunt hotarat si stiu ce vreau. Si cam ce intelegi tu prin "baiat rau"? Sa se drogheze? Sa fure? Sa fie vreun bataus sau puscarias? Daca sunt fete carora le plac astfel de baieti mi-e mila de ele.