| lilwaynestyle a întrebat:

O intrebare pentru fete va plac baietii cu stilul ca a lui lil wayne?

6 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sunt suuuuuuuuuuuuuupperrrr! Mai ales ca are dreaduri :X

| Needle a răspuns:

Nu prea

| Miriamm a răspuns:

NU...mie nu imi plac baietii cu parul lung.PAi ori esti baiat ori nu mai estitongue:X

| T3utza a răspuns:

Mda,simpatic stilul, mai putin tatuajele in exces p cort, in fine nu conteaza totdeauna aspectul fizictongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce nu ?

| lilstar a răspuns:

Pff:X Eu pur si simplu il ador pe omul asta si tot ce tine de el, mai ales stilul:D
app daca esti fan poate ti-ar placea asta: www.lilwayne-romania.blogspot.com