| carticvikk a întrebat:

Intrebare pentru gameri: ce aş putea cumpara de Craciun unui gamer? (preţ rezonabil)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sony Playstation VR: cea mai buna optiune pentru a experimenta realitatea virtuala la cel mai inalt nivel. Este un must-have pentru posesorii unei console PS4. Este usor de instalat si folosit, va aduce multe zambete si o tona de recunostinta! (pret de la $500)

Logitech G900 Chaos Spectrum: un mouse pe care orice gamer il va iubi. Fara dubiu, este cel mai bun din categoria sa, inregistrand performanta si la capitolul wireless, dar si la conectarea prin cablu. Poate fi folosit si de dreptaci, si de stangaci, butoanele si luminile sunt customizabile, iar durata bateriei – excelenta. (pret $133)

Castile SteelSeries Arctis: noul set de casti Arctis de la Steelseries a fost lansat de curand si este cadoul perfect atat pentru un gamer inrait, cat si pentru oricine are nevoie de o pereche la serviciu. Vine cu o calitate exceptionala a sunetului, confort fantastic, plus are un microfon ultra-sensibil, perfect pentru a fi folosit in timpul jocurilor intre gameri sau pentru teleconferintele business de pe Skype. Exista 3 modele din gama Steelseries: Arctis 3, Arctis 5 si Arctis 7, ultimul avand si varianta wireless (pret $150)

http://andraonline.ro/......adevarati/

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Niste casti, pe care nu o sa le bage in seama. Sau un mouse/tastatura.
Gamerii nu prea au nimic cu pret rezonabil.

| Holiday a răspuns:

Un scaun gaming. Daca nu cumva are deja.

| MajinVegeta a răspuns:

Un joc pe care si l-a dorit pe steam, un cod paysafe ca sa-si ia skinuri in lol (parca accepta paysafe), un mouse gaming (recomand genesis), un controller, o consola portabila ( gen cum erau alea cu tetris, am vazut ca sunt unele si mai ieftine gen serioux)