| FreddieM a întrebat:

Intrebarea numarul doi. Cat va este de greu sa cereti iertare? Dar sa o acordati?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inainte imi era greu, dar am inceput sa evadez din zona de confort, sa numi fie frica sa spun

| Sofer a răspuns:

Foarte usor de cerut. Si foarte greu de iertat.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu îmi e așa greu s-o cer, dar să o acord, depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte.Cer iertare doar daca imi pare rau (cu adevarat)sau consider ca ar trebui sa imi para rau si e vorba despre o persoana apropiata.De obicei de dragul aparentelor.
Sa o acord? Nu iert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt foarte grele de multe ori, dar depinde şi de situaţie, de persoana căreia trebuie să-i cer/să-i acord iertare.

| lilith16 a răspuns:

Iertare imi cer doar cand chiar gresesc foarte rau persoanelor la care ţin, de iertat iertam foarte usor dar acum mi s-a cam luat

| Henrypericolpublic a răspuns:

Destul de greu și una și alta.