| Schiriac_Andreea-Iuliana_1993 a întrebat:

Intrebari doar pentru cei in tema.

Urmand una din aceste 2 spec ale fac,, psihologie si stiintele educ" (psihopedagogie speciala sau pedagogie astea ma atrag mai mult) care este posibilitatea sau indemnul vostru pentru a ma titulariza pe un post de logoped.(specilitatea masterului ma intereseaza). Iar a doua intrebare : ce alte calificari as putea obtine pe urma celor 3 ani de licenta cu / fara master? Mentionez ca oscilez intre cele doua profile dar si alta facult.

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Daca ai har de la Dumnezeu da - daca o vei face sa pacalesti lumea pentru bani - nu face - mai tarziu vei plati - nu este bine sa te joci cu asa ceva