| FXA a întrebat:

Buna ziua, daca am terminat o facultate in domeniul economic (licenta) si am terminat si modulul psihopedagogic 1, pot face un master in psihopedagogie speciala pentru a deveni logoped? Vazusem un interviu al unui logoped care a zis ca se poate dar nu a fost foarte clar.

3 răspunsuri:
| MironMihaela a răspuns:

Da, din ce stiu, ca sa devii logoped trebuie sa ai diploma in psihopedagogie, nu neaparat master.

| Radumnl a răspuns:

Poti face masterul in orice domeniu doresti!

| FXA explică (pentru Radumnl):

Asta stiu, intrebarea era daca as putea profesa ca logoped in contextul asta.