| Schiriac_Andreea-Iuliana_1993 a întrebat:

Am o intrebare referitoare la obligativitatea / posibilitatea de a alege dintre limbile straine : engleza, franceza, germana la Facult de psih si stiintele edu-specializarea psihopedagogie speciala. Doresc sa merg la aceasta facultate dar am o nelamurire in privinta lor, observ in orar cate 2 ore de seminar saptamanal la fiecare limba. Deci sunt toate 3 sau la alegere?
Dar poate stiti de la alte facultati in leg cu limbile straine

1 răspuns:
| scorpio62 a răspuns:

Multe publicatii de psihologie apartin unor autori francezi, chiar si cele mai recente.