| 123456789010 a întrebat:

Intru in clasa a 7a si am.mai multe intrebari. Eu sunt la liceul de arte plastice, iar uniforma nu este obligatorie. Insa, mie imi plac genul acela de uniforme cu fusta scurta cu pliuri, sosete pana la genunchi si camasa alba. Ce credeti? Sa merg asa?
Cu ce sa merg? Cu ghiozdan, o geanta, penar...ce?
Cam cum se vor desfasura actiunile. Ce se va intampla?
Cam cat se sta?

Dau funda celui care imi raspunde cel mai bine si ma va ajuta cel mai mult.

2 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Si mie imi plac fetele "cu fusta scurta cu pliuri, sosete pana la genunchi si camasa alba". Am niste fantezii... de nu se poate.
Deci, acum serios, daca nu cauti vreau viol pe strada, imbraca-te cat mai normal si plictisitor posibil si in timpul tau liber, cu prietenii si familia, e treaba ta cum te imbraci! Multe semne ale fetelor sunt interpretate gresit!
Esti clasa 7-8, deci iei ghiozdan! La facultate, DACA vei ajunge acolo, ai alta libertate si fite.

| SeSeBawss a răspuns:

Mergi in *** goala