| DiannaDi a întrebat:

Iphone ori samsung galaxy? de ce? happy nu stiu ce alegere sa fac, multumesc friendshappy

Răspuns Câştigător
| reyna_7838 a răspuns:

Mie sincer nu imi plac nici unul, dar daca ar fi sa aleg unul as alege iphone, Samsung galaxy e km varza big grin

2 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Am aceeasi dilema,imi plac mult amandoua, dar am auzit totusi ca Iphone-ul e prost, mai ales ultimul model aparut.Singurul avataj este ca mi se pare usor de accesat,dar in schimb S Galaxy e foarte greu mama sa umbli pe el, deci e ca un calculator, cunosc pe cineva care se pricepe in calculatoare si are telefonul' asta si nici dupa cateva luni nu s-a invatat cu el.Eu zic S Galaxy.

Succes

| elena4ever a răspuns:

Iphone