| ZbarMario a întrebat:

Îți poate face politia ceva daca umbli cu spray paralizant pe strada și nu=l folosești? Dar dacă îl folosești pentru autoapărare?

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Daca deți actele la el nu vad care ar fi problema oricum nu vad cum ar putea ei află ca tu dețin un spray paralizant dacă nu le spui tu lor explicație de ce îl deți de ce îl ei după tine ai atunci va fi de înțeles

| ZbarMario explică (pentru GraniniCuPiersica):

E de pe eMag, deci fara acte

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru ZbarMario):

Păi cine stie ca mi-ai loat de pe eMAG? In afară de tine eu zic ca o sa-ti trebuiască tine la tine stia liniștit nu o sa-ti faca nimic poliția spui adevărul l-ai loat pentru auto apărare si aia e

Sunt unii care sunt criminali in serie niste nenorociți pe aia nu-i vede polițai si proxeneți pe ăștia nu-i vede poliția zdrențe corupți toți